Util (6.x-3.0-rc2) - en to sq translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Operations
sq: Veprime

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Comments
sq: Komente

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Throttle
sq: Valvola

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: warning
sq: paralajmërim

en: critical
sq: kritik

en: Permission
sq: Të drejta

en: @module module
sq: Moduli @module

en: incompatible
sq: jokompatibël

en: Incompatible with this version of Drupal core
sq: Nuk përputhet me këtë version të Drupal core

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
sq: Ky version nuk është i përshtatshëm me versionin !core_version të Drupal core.

en: Incompatible with this version of PHP
sq: Nuk përputhet me këtë version të PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sq: Ky modul kërkon versionin @php_required të PHP dhe nuk është kompatibël me versionin !php_version të PHP.

en: Read/Write
sq: Lexim/Shkrim

en: Promote to front page
sq: Vendose tek faqja qendrore

en: and
sq: dhe

en: Minimum number of words
sq: Numri minimum i fjalëve

en: alert
sq: alarm

en: emergency
sq: urgjencë

en: Filter log messages
sq: Filtro mesazhet e log

en: You must select something to filter by.
sq: Duhet të zgjedhësh çfarë duhet filtruar.
