Util (6.x-3.0) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Throttle
af: Smoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Other
af: Ander

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Moderate
af: Modereer.

en: warning
af: waarskuwing

en: critical
af: kritiek

en: Permission
af: Permissie

en: Read/Write
af: Lees/Skryf

en: Promote to front page
af: Bevorder tot voorblad

en: and
af: en

en: Minimum number of words
af: Minimum aantal woorde

en: alert
af: waarskuwing

en: emergency
af: krisis
