Util (6.x-3.0) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: Module
az: Modul

en: Throttle
az: Drossel

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Contains
az: Tərkibində

en: Other
az: Digər

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Enabled filters
az: Aktivləşdirilmiş filtrlər

en: Permission
az: İcazə

en: @module module
az: @module modulu

en: and
az: və

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Ends with
az: ilə bitir

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.
