Util (6.x-3.0) - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Module
be: Модуль

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Verbose
be: Шматслоўны

en: Other
be: Іншыя

en: User's ID
be: ID карыстальніка

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: warning
be: папераджэньне

en: Enabled filters
be: Уключаныя фільтры

en: critical
be: крытычны

en: Permission
be: Дазвол

en: @module module
be: @module модуль

en: Incompatible with this version of PHP
be: Несумяшчальна з гэтай версіяй PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
be: Гэты модуль патрабуе PHP версію @php_required і несумяшчальны з PHP версіяй !php_version.

en: Read/Write
be: Чытанне/Запіс

en: Promote to front page
be: Прасунуць на галоўную старонку

en: and
be: і

en: Minimum number of words
be: Мінімальная колькасць словаў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: alert
be: папярэджанне

en: emergency
be: надзвычайнае становішча

en: Filter log messages
be: Фільтраваць журнал паведамленняў

en: You must select something to filter by.
be: Вы павінны абраць нешта для фільтру.
