Util (6.x-3.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Filter
br: Sil
