Util (6.x-3.0) - en to el translation catalogue (55 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: error
el: σφάλμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Module
el: Μονάδα

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Contains
el: Περιέχει

en: Verbose
el: Εκτενής παρουσίαση

en: Other
el: Άλλο

en: Recent
el: Πρόσφατο

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Enabled filters
el: Ενεργοποιημένα φίλτρα

en: critical
el: κρίσιμο

en: Permission
el: Άδεια

en: @module module
el: μονάδα @module

en: incompatible
el: μη συμβατό

en: Incompatible with this version of Drupal core
el: Μη συμβατό με αυτή την έκδοση πυρήνα του Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
el: Η έκδοση αυτή είναι ασύμβατη με την έκδοση !core_version του πυρήνα του Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
el: Μη συμβατό με αυτή την έκδοση της PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
el: Η μονάδα αυτή απαιτεί έκδοση PHP @php_required και είναι ασύμβατη με την έκδοση PHP !php_version.

en: Read/Write
el: Για ανάγνωση/εγγραφή

en: Package
el: Πακέτο

en: Promote to front page
el: Προβιβασμός σε αρχική σελίδα

en: and
el: και

en: Minimum number of words
el: Ελάχιστος αριθμός λέξεων

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Ends with
el: Τελειώνει σε

en: alert
el: συναγερμός

en: emergency
el: επείγον

en: Filter log messages
el: Φιλτράρισε μηνύματα ημερολογίου

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.
