Util (6.x-3.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: warning
ga: rabhadh

en: critical
ga: criticiúil

en: and
ga: agus
