Util (6.x-3.0) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: error
hu: hiba

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Version
hu: Verzió

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: Module
hu: Modul

en: Throttle
hu: Visszafogó

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Base
hu: Alap

en: Verbose
hu: Részletes

en: Other
hu: Egyéb

en: Recent
hu: Friss

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: Clear
hu: Törlés

en: User's ID
hu: A felhasználó azonosítója

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Moderate
hu: Moderálás

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Enabled filters
hu: Engedélyezett szűrők

en: critical
hu: kritikus

en: Permission
hu: Jogosultság

en: @module module
hu: @module modul

en: incompatible
hu: inkompatibilis

en: Incompatible with this version of Drupal core
hu: Nem működik együtt a Drupal alaprendszer jelenlegi változatával.

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
hu: Ez a kiadás nem működőképes a Drupal !core_version változatával.

en: Incompatible with this version of PHP
hu: Nem működőképes a PHP ezen változatával

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hu: Ez a modul a PHP @php_required változatát igényli, és nem működőképes a PHP !php_version változatával.

en: Read/Write
hu: Olvasható / Írható

en: Package
hu: Csomag

en: Promote to front page
hu: Címlapon legyen

en: Configuration saved
hu: A beállítások el lettek mentve

en: and
hu: és

en: Minimum number of words
hu: A beírandó szavak kötelezően legalacsonyabb száma

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Ends with
hu: Így végződik

en: alert
hu: riasztás

en: emergency
hu: vészeset

en: Filter log messages
hu: Naplóbejegyzések szűrése

en: You must select something to filter by.
hu: Ki kell választani egy szűrési szempontot.

en: Comparison operation
hu: Összehasonlító művelet
