Util (6.x-3.0) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: iespējots

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Overview
lv: Pārskats

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Module
lv: Modulis

en: Throttle
lv: Drosele

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Contains
lv: Satur

en: Other
lv: Citi

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Enabled filters
lv: Iespējotie filtri

en: critical
lv: kritisks

en: Permission
lv: Atļauja

en: @module module
lv: @module modulis

en: incompatible
lv: nesaderīgs

en: Incompatible with this version of PHP
lv: Nesaderīgs ar šo PHP versiju

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: Package
lv: Paka

en: Promote to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: and
lv: un

en: Minimum number of words
lv: Minimālais vārdu skaits

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: alert
lv: trauksme

en: emergency
lv: avārija

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.
