Util (6.x-3.0) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Contains
ne: समावेश

en: Clear
ne: सफा

en: warning
ne: चेतावनी

en: critical
ne: गम्भीर

en: Permission
ne: अनुमति

en: @module module
ne: @module मोड्यूल

en: and
ne: र

en: alert
ne: सचेत

en: emergency
ne: आपतकालीन
