Util (6.x-3.0) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: Minimum number of words
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଶବ୍ଦ ସଖ୍ଯା

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା

en: emergency
or: ଜରୁରୀ
