Util (6.x-3.0) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: error
os: рæдыд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
