Util (6.x-3.0) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enabled
pl: włączone

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: error
pl: błąd

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Version
pl: Wersja

en: Overview
pl: Przegląd

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Module
pl: Moduł

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Contains
pl: Zawiera

en: Base
pl: Podstawa

en: Verbose
pl: Szczegółowość informowania

en: Other
pl: Inne

en: settings page
pl: strona ustawień

en: Clear
pl: Wyczyść

en: User's ID
pl: ID użytkownika

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Enabled filters
pl: Włączone filtry

en: critical
pl: sytuacja krytyczna

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: @module module
pl: moduł @module

en: incompatible
pl: niekompatybilność

en: Incompatible with this version of Drupal core
pl: Brak kompatybilności z używaną wersją Drupala

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
pl: Wersja ta jest niekompatybilna z wersją !core_version Drupala.

en: Incompatible with this version of PHP
pl: Brak kompatybilności z używaną wersją PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
pl: Moduł wymaga PHP w wersji @php_required. Nie jest kompatybilny z aktualnie zainstalowaną wersją !php_version.

en: Read/Write
pl: Odczyt/Zapis

en: Package
pl: Paczka

en: Promote to front page
pl: Umieść na stronie głównej

en: and
pl: i

en: Minimum number of words
pl: Minimalna liczba słów

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: emergency
pl: sytuacja awaryjna

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: Comparison operation
pl: Operacja porównania

en: You are not logged in.
pl: Nie jesteś zalogowany
