Util (6.x-3.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: and
se: ja
