Util (6.x-3.0) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: error
si: දෝෂය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: critical
si: අවදානම්

en: alert
si: සෝදිසිය

en: emergency
si: හදිසි තත්ත්වය
