Util (6.x-3.1) - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: Throttle
bg: Редуциране

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Other
bg: Други

en: Clear
bg: Изчисти

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: warning
bg: предупреждение

en: critical
bg: критично

en: Permission
bg: Разрешение

en: @module module
bg: модул @module

en: incompatible
bg: несъвместим

en: Incompatible with this version of Drupal core
bg: Несъвмостим с тази версия на Drupal ядрото

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
bg: Тази версия е несъвместима с !core_version версия на Drupal ядрото.

en: Incompatible with this version of PHP
bg: Несъвместим с тази версия на PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bg: Този модул изисква PHP версия @php_required и е несъвместим с PHP версия !php_version.

en: Read/Write
bg: Четене и запис

en: Package
bg: Пакет

en: Promote to front page
bg: Представяне на първа страница

en: and
bg: и

en: Minimum number of words
bg: Минимален брой думи

en: alert
bg: тревога

en: emergency
bg: спешно

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.

en: !author has not created any blog entries.
bg: !author не създаде някакви блог записи.
