Util (6.x-3.1) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Base
bo: གཞི

en: Verbose
bo: རྒྱས་བཤད

en: Other
bo: གཞན

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Enabled filters
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་པའི་ཚགས་རྒྱག་བྱེད

en: critical
bo: ཚབས་ཆེན་ཡིན

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: @module module
bo: མ་དཔེ་@module

en: Incompatible with this version of PHP
bo: PHP ཡི་པར་གཞི་འདི་དང་མཐུན་སྦྱོར་མིན།

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bo: མ་དཔེ་འདི་ལ་PHP ཡི་པར་གཞི་@php_required་དགོས་པས། PHP ཡི་པར་གཞི་!php_version་དང་མཐུན་སྦྱོར་མིན།

en: Package
bo: ཐུམ།

en: and
bo: དང་

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Ends with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་

en: alert
bo: ཉེན་བརྡ

en: emergency
bo: ཛ་དྲག

en: Filter log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་ཚགས་རྒྱག་པ

en: You must select something to filter by.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: !author has not created any blog entries.
bo: !author་ཡིས་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་འཇུག་སྒོ་གསར་འཛུགས་བྱས་མི་འདུག
