Util (6.x-3.1) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Published
bs: Objavljeno

en: Contains
bs: Sadrži

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: warning
bs: upozorenje

en: critical
bs: kritično

en: Permission
bs: Dozvole

en: @module module
bs: @module modul

en: Read/Write
bs: Čitaj/Piši

en: Promote to front page
bs: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: and
bs: i

en: Minimum number of words
bs: Minimalan broj riječi

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Ends with
bs: Završava sa

en: alert
bs: upozorenje

en: emergency
bs: hitno
