Util (6.x-3.1) - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto

en: Throttle
eo: Trafik-limiga

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Other
eo: Alia

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: warning
eo: averto

en: critical
eo: kritika

en: Permission
eo: Permeso

en: @module module
eo: @module modulo

en: incompatible
eo: nekongrua

en: Incompatible with this version of Drupal core
eo: Nekongrua kun ĉi tiu versio de la kerno de Drupalo

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
eo: Ĉi tiu versio ne kongruas kun la !core_version versio de la kerno de Drupalo.

en: Incompatible with this version of PHP
eo: Nekongrua kun ĉi tiu versio de PHA

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
eo: Ĉi tiu modulo bezonas PHA-versio @php_required kaj ne kongruas kun PHA-versio !php_version.

en: Read/Write
eo: Legu/Skribu

en: Promote to front page
eo: Montru en la ĉefpaĝo

en: and
eo: kaj

en: Minimum number of words
eo: Minimuma kvanto de vortoj

en: alert
eo: atentigo

en: emergency
eo: krizo

en: Filter log messages
eo: Filtru protokolajn mesaĝojn

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.
