Util (6.x-3.1) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Module
et: Moodul

en: Throttle
et: Ventiil

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Contains
et: Sisaldab

en: Base
et: Baas

en: Other
et: Muu

en: Recent
et: Hiljutised

en: Clear
et: Tühjenda

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Moderate
et: Modereeri

en: warning
et: hoiatus

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: critical
et: kriitiline

en: Permission
et: Õigus

en: @module module
et: @module moodul

en: incompatible
et: pole ühilduv

en: Incompatible with this version of Drupal core
et: Kokkusobimatu selle Drupali tuuma versiooniga.

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
et: See versioon on kokkusobimatu !core_version Drupali tuuma versiooniga.

en: Incompatible with this version of PHP
et: Pole ühilduv selle PHP versiooniga

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
et: See moodul vajab PHP versiooni @php_required ning ei ole versiooniga !php_version kokkusobiv.

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Package
et: Pakk

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: and
et: ja

en: Minimum number of words
et: Minimaalne sõnade arv

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Starts with
et: Algab millega

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: alert
et: häire

en: emergency
et: hädaolukord

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: !author has not created any blog entries.
et: !author pole ajaveebi kirjutanud ühtegi sissekannet.
