Util (6.x-3.1) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: enabled
eu: gaituta

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: error
eu: errorea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Module
eu: Modulua

en: Throttle
eu: Bizkortu

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Contains
eu: Edukia

en: Verbose
eu: Xehetasuna

en: Other
eu: Bestea

en: Recent
eu: Berriki erabiliak

en: Clear
eu: Garbitu

en: User's ID
eu: Erabiltzailearen IDa

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Moderate
eu: Moderatu

en: warning
eu: abisua

en: Enabled filters
eu: Filtroak gaituak izan dira

en: critical
eu: larria

en: Permission
eu: Baimena

en: @module module
eu: @module moduloa

en: Read/Write
eu: Irakurri/Idatzi

en: Promote to front page
eu: Azalera eraman

en: and
eu: eta

en: Minimum number of words
eu: Gutxieneko hitz kopurua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: alert
eu: erne

en: emergency
eu: larrialdia

en: Filter log messages
eu: Filtratu log mezuak

en: !author has not created any blog entries.
eu: !author-(e)k ez du blog sarrerarik sortu.
