Util (6.x-3.1) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: error
gu: ભુલ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Other
gu: અન્ય

en: warning
gu: ચેતવણી

en: critical
gu: ગંભીર

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: and
gu: અને

en: Edit Link
gu: કડી ને સુધારો

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે

en: alert
gu: ચેતવણી

en: emergency
gu: કટોકટી
