Util (6.x-3.1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre
