Util (6.x-3.1) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: warning
hy: զգուշացում

en: Enabled filters
hy: Միացված ֆիլտրներ

en: critical
hy: կրիտիկական

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: alert
hy: զգուշացում

en: emergency
hy: հրատապ

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:
