Util (6.x-3.1) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Comments
jv: Komèntar

en: error
jv: salah

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: Module
jv: Modul

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Other
jv: Liyané

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: warning
jv: weling

en: Enabled filters
jv: Saringan sing urip

en: critical
jv: Kritis

en: Permission
jv: Kawenangan

en: @module module
jv: modul @module

en: Incompatible with this version of PHP
jv: Ora cocok karo PHP versi iki

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
jv: Modul iki mbutuhaké PHP versi @php_required lan iki ora cocok karo PHP versi !php_version.

en: alert
jv: waspada

en: emergency
jv: Darurat

en: Filter log messages
jv: Penyaring pesen log

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.

en: !author has not created any blog entries.
jv: !author durung gawé blog entri.
