Util (6.x-3.1) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao
