Util (6.x-3.1) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Throttle
mn: Цорго

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: warning
mn: сануулга

en: critical
mn: онцгой

en: Read/Write
mn: Унших/Бичих

en: and
mn: ба

en: alert
mn: дохиолол

en: emergency
mn: онцгой нөхцөл

en: Filter log messages
mn: Журналын зурвасуудыг шүүх
