Util (6.x-3.1) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: enabled
oc: activat

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Module
oc: Modul

en: Throttle
oc: Autoregulacion

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Contains
oc: Conten

en: Base
oc: Basa

en: Verbose
oc: Mòde verbós

en: Other
oc: Autre

en: Clear
oc: Escafar

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Moderate
oc: Moderar

en: warning
oc: avertiment

en: Enabled filters
oc: Filtres activats

en: critical
oc: critic

en: Permission
oc: Dreit

en: @module module
oc: modul @module

en: Incompatible with this version of Drupal core
oc: Incompatible amb aquesta version del nucli de Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
oc: Incompatible amb aquesta version de PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
oc: Aqueste modul requerís la version @php_required de PHP e es incompatible amb la version !php_version.

en: Read/Write
oc: Lectura/Escritura

en: Promote to front page
oc: Plaçar en pagina d'acuèlh

en: Configuration saved
oc: Configuracion enregistrada

en: and
oc: et

en: Minimum number of words
oc: Nombre minimal de mots

en: Starts with
oc: Commence per

en: Ends with
oc: Finit per

en: alert
oc: alèrta

en: emergency
oc: urgéncia

en: Filter log messages
oc: Filtrar los messatges del jornal

en: You must select something to filter by.
oc: Vos cal seleccionar un critèri de filtratge.

en: !author has not created any blog entries.
oc: !author a pas creat cap de messatge pel moment.

en: Comparison operation
oc: Operacion de comparason
