Util (6.x-3.1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: error
sr: грешка

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: warning
sr: упозорење

en: critical
sr: критично

en: alert
sr: Опрезност

en: emergency
sr: хитно
