Util (6.x-3.1) - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Version
hr: Inačica

en: Overview
hr: Pregled

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Module
hr: Modul

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Contains
hr: Sadrži

en: Verbose
hr: Skupno

en: Other
hr: Ostalo

en: Recent
hr: Nedavni

en: Clear
hr: Očisti

en: User's ID
hr: Korisnikov ID

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: warning
hr: upozorenje

en: Enabled filters
hr: Omogućeni prečistači

en: critical
hr: kritično

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: @module module
hr: @module modul

en: incompatible
hr: nekompatibilno

en: Incompatible with this version of Drupal core
hr: Nije kompatibilna sa ovom verzijom Drupal jezgra.

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
hr: Ova verzija nije kompatibilna sa !core_version verzijom Drupal jezgra.

en: Incompatible with this version of PHP
hr: Neusklađen s ovom inačicom PHP-a.

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hr: Ovaj modul zahtjeva PHP inačicu @php_required i nije usklađen s PHP inačicom !php_version.

en: Read/Write
hr: Čitaj/Piši

en: Promote to front page
hr: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: and
hr: i

en: Minimum number of words
hr: Najmanji broj riječi

en: alert
hr: uzbuna

en: emergency
hr: žurnost

en: Filter log messages
hr: Pročisti poruke zapisnika

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.

en: !author has not created any blog entries.
hr: !author nije stvorio nijedan zapis na blogu.
