Util (6.x-3.1) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: error
ka: შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Module
ka: მოდული

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Other
ka: სხვა

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: critical
ka: კრიტიკული

en: Permission
ka: უფლება

en: Read/Write
ka: წაკითხვა/წერა

en: alert
ka: გაფრთხილება

en: emergency
ka: კრიტიკული შემთხვევა
