Util (6.x-3.1) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Exact match
sk: Presná zhoda

en: Module
sk: Modul

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Verbose
sk: Sledovanie zmien

en: Other
sk: Ostatné

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: User's ID
sk: ID používateľa

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Moderate
sk: Moderovať

en: warning
sk: upozornenie

en: Enabled filters
sk: Povolené filtre

en: critical
sk: kritická chyba

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: @module module
sk: Modul @module

en: incompatible
sk: nekompatibilný

en: Incompatible with this version of Drupal core
sk: Nekompatibilný s touto verziou jadra Drupalu

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
sk: Táto verzia je nekompatibilná s verziou !core_version jadra Drupalu.

en: Incompatible with this version of PHP
sk: Nekompatibilný s touto verziou PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sk: Tento modul požaduje PHP verziu @php_required a je nekompatibilný s PHP verziou !php_version.

en: Read/Write
sk: Čítanie/Písanie

en: Package
sk: Balík

en: Promote to front page
sk: Zobraziť na titulnej stránke

en: and
sk: a

en: Minimum number of words
sk: Minimálny počet slov

en: Starts with
sk: Začína s

en: Ends with
sk: Končí s

en: alert
sk: upozornenie

en: emergency
sk: stav núdze

en: Filter log messages
sk: Filter zaznamenaných správ

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.

en: !author has not created any blog entries.
sk: !author ešte nemá žiadny príspevok v blogu.

en: Number of uses
sk: Počet použití
