Utility Bar (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: Other
af: Ander

en: Log in
af: Teken in

en: Log out
af: Teken uit

en: Blocks
af: Blokke
