Utility Bar (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Other
fa: دیگر

en: Log in
fa: ورود

en: Log out
fa: خروج

en: Blocks
fa: بلوک ها
