Utility Bar (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Log in
hr: Prijavi se

en: Log out
hr: Odjava

en: Blocks
hr: Blokovi
