Utility Bar (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Other
it: Altro

en: Log in
it: Accedi

en: Log out
it: Esci

en: Blocks
it: Blocchi
