Utility Bar (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Other
sv: Övriga

en: Log in
sv: Logga in

en: Log out
sv: Logga ut

en: Blocks
sv: Block
