Utility Bar (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: Log out
ca: Surt

en: Blocks
ca: Blocs
