Utility Bar (6.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Log in
da: Log ind

en: Log out
da: Log ud

en: Blocks
da: Blokke
