Utility Bar (6.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Settings
es: Opciones

en: Other
es: Otros

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Log out
es: Cerrar sesión

en: Blocks
es: Bloques
