Utility Bar (6.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Other
fr: Autre

en: Log in
fr: Se connecter

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: Blocks
fr: Blocs
