Utility Bar (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ja: 環境設定

en: Other
ja: その他

en: Log in
ja: ログイン

en: Log out
ja: ログアウト

en: Blocks
ja: ブロック
