Utility Bar (6.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Log in
km: ចូល

en: Log out
km: ចេញ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
