Utility Bar (6.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
