Utility Bar (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Blocks
lt: Blokai
