Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Close
cs: Zavřít

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Blocks
cs: Bloky
