Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Other
de: Sonstige

en: Log in
de: Anmelden

en: Close
de: Schließen

en: Log out
de: Abmelden

en: Blocks
de: Blöcke

en: You are logged in as
de: Angemeldet als

en: Create an Account
de: Benutzerkonto anlegen

en: View !messages
de: !messages anzeigen
