Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Setingar

en: Other
is: Annað

en: Log in
is: Innrita

en: Log out
is: Rita út

en: Blocks
is: Blokkar
