Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Opcións

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Log out
gl: Saír

en: Blocks
gl: Bloques
