Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Other
hu: Egyéb

en: Log in
hu: Belépés

en: Close
hu: Bezár

en: Log out
hu: Kilépés

en: Blocks
hu: Blokkok
